Історія компанії Alpha Industries, як виробника для задоволення потреб американських військ є довгою і успішною. Протягом більше аніж 50 років, Міністерство оборони Сполучених Штатів покладалось на фірму Alpha Industries у питанні виробництва верхнього одягу, щоб забезпечити ним Військово-повітряні сили, Армію, Військово-морський флот і персонал Морського Корпусу.


З початку відкриття фабрики у 1959 році, фірма Alpha Industries безперервно виробляла польові куртки М-65, виготовляючи більше цих курток, ніж будь-яка інша компанія у світі. Та, починаючи з середини 1960-х, виробила фактично кожну пілотну куртку MA-1, які використовувались американськими Військово-повітряними силами та пілотами військово-морського флоту.

Загалом, Alpha Industries виробила більш ніж 40 мільйонів одиниць військового верхнього одягу для виконання військовими США завдань в найсуворіших умовах, які тільки можна уявити.

Alpha IndustriesAlpha Industries

Куртки ALPHA INDUSTRIES є дуже теплими, якісними, зручними, надійними - за рахунок цього вони є довготривалого використання. Куртки підходять для будь-яких сурових кліматичних умов та випробувань часом.

Сьогодні ALPHA INDUSTRIES - не лише глобальне підприємство, що виробляє і продає свої речі у всьому світі, але також є головним постачальником курток для американських Військово-повітряних сил, Військово-морського флоту, Армії та Морського Корпусу. ALPHA INDUSTRIESвстановила стандарт, лідируючи в найсучаснішому дизайні верхнього одягу. ALPHA INDUSTRIES знаходиться на передових позиціях якості та моди, як свідоцтво новини, творчого потенціалу, креативності і виробничого ноу-хау.

Alpha Industries

Три смужки задають Відмінність

Ще задовго до того, як люди дізнались про ALPHA INDUSTRIES, три смужки на логотипі заробили справжню репутацію серед покупців надлишкового військового одягу. У магазинах надлишків, по всій країні клієнти шукали куртки саме з трьома смугами на військовому ярлику із специфікаціями. Чому?

Тому, що коли ALPHA INDUSTRIES отримувала військовий контракт, і контракт був виконаний, "надлишковий" матеріал залишався. Щоб використовувати ці матеріали і тримати фабрики у виробничому стані, ALPHA INDUSTRIES продовжували виробляти куртки відповідно до суворих військових специфікацій. Ці куртки були призначені для продажу у звичайних магазинах, які торгують надлишками. Але для внутрішніх потреб необхідно було розробити спосіб для того, щоб відокремити такі куртки від тих, які фактично призначалися для відправки військовим.

Alpha Industries

Тому на куртках, що йдуть до збройних сил, ярлик містив єдину чорну смугу, що відокремлює ідентифікацію типу куртки і її специфікацію. ALPHA INDUSTRIES розробили спеціальний ярлик заміни, який використовується для надлишкових курток. Єдиною відмінністю між цим і фактичним військовим ярликом було те, що на логотипі розміщували три чорні смуги між цими двома частинами інформації. І цей ярлик був єдиною відмінністю між надлишковими куртками і тими, які фактично мали бути зношені військовими.

Інші підрядчики також виробляли надлишкові куртки, але вони використовували для цього менш якісні матеріали, використовуючи менш міцну тканину, тоншу ізоляцію, менш зносостійкі блискавки і застібки. І вони не змінювали внутрішні ярлики - їх предмети одягу все ще мали єдину чорну смугу. Через деякий час клієнти в надлишкових складах почали помічати, що куртки з трьома смугами набагато кращі. Це й не дивно, тому що врешті-решт, вони були тими самими куртками, які американські пілоти і наземні команди носили на базах у цілому світі. Фактично, якщо Ви уважно подивитеся на емблему ALPHA INDUSTRIES, Ви зможете побачити, що ALPHA INDUSTRIES об'єднали ці три смуги в торгівельний знак, який символізує компанію і її вироби.

Відома у всьому світі

Від вулиць кожного міста в США, до вулиць Європи і Японії, назва ALPHA INDUSTRIES є дуже відомою. Дійсно, одного дня в окремий магазин в Японії була черга більш ніж з 900 чоловік, які сподівалися отримати куртку фірми ALPHA INDUSTRIES. ALPHA INDUSTRIES продовжує виробляти ті ж самі якісні речі, які вона почала випускати ще у 1959 році. ALPHA INDUSTRIES продовжує залишатися найякіснішою і справжньою військовою маркою у всьому світі.

Alpha Industries